Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

252-829, Buk-myeon/북면, Inje-gun/인제군, Gangwon-do/강원: 252-829

252-829

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :252-829, Buk-myeon/북면, Inje-gun/인제군, Gangwon-do/강원
Qytet :Buk-myeon/북면
Rajon 2 :Inje-gun/인제군
Rajon 1 :Gangwon-do/강원
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :252-829

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-42
gjerësi :38.15613
gjatësi :128.31070
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

252-829, Buk-myeon/북면, Inje-gun/인제군, Gangwon-do/강원 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 252-829.

Të tjerët u kërkohet në
252-829, Buk-myeon/북면, Inje-gun/인제군, Gangwon-do/강원,252-829 ©2014 kodin postar Query