Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

701-470, Nae-dong/내동, Dong-gu/동구, Daegu/대구: 701-470

701-470

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :701-470, Nae-dong/내동, Dong-gu/동구, Daegu/대구
Qytet :Nae-dong/내동
Rajon 2 :Dong-gu/동구
Rajon 1 :Daegu/대구
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :701-470

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-27
gjerësi :35.96428
gjatësi :128.65823
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

701-470, Nae-dong/내동, Dong-gu/동구, Daegu/대구 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 701-470.

Të tjerët u kërkohet në
701-470, Nae-dong/내동, Dong-gu/동구, Daegu/대구,701-470 ©2014 kodin postar Query