Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

689-881, Seosaeng-myeon/서생면, Ulju-gun/울주군, Ulsan/울산: 689-881

689-881

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :689-881, Seosaeng-myeon/서생면, Ulju-gun/울주군, Ulsan/울산
Qytet :Seosaeng-myeon/서생면
Rajon 2 :Ulju-gun/울주군
Rajon 1 :Ulsan/울산
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :689-881

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-31
gjerësi :35.36204
gjatësi :129.28429
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

689-881, Seosaeng-myeon/서생면, Ulju-gun/울주군, Ulsan/울산 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 689-881.

Të tjerët u kërkohet në
689-881, Seosaeng-myeon/서생면, Ulju-gun/울주군, Ulsan/울산,689-881 ©2014 kodin postar Query