Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

718-832, Seokjeog-eup/석적읍, Chilgok-gun/칠곡군, Gyeongsangbuk-do/경북: 718-832

718-832

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :718-832, Seokjeog-eup/석적읍, Chilgok-gun/칠곡군, Gyeongsangbuk-do/경북
Qytet :Seokjeog-eup/석적읍
Rajon 2 :Chilgok-gun/칠곡군
Rajon 1 :Gyeongsangbuk-do/경북
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :718-832

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-47
gjerësi :36.04388
gjatësi :128.44819
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

718-832, Seokjeog-eup/석적읍, Chilgok-gun/칠곡군, Gyeongsangbuk-do/경북 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 718-832.

Të tjerët u kërkohet në
718-832, Seokjeog-eup/석적읍, Chilgok-gun/칠곡군, Gyeongsangbuk-do/경북,718-832 ©2014 kodin postar Query