Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

702-822, Daehyeon 2(i)-dong/대현2동, Buk-gu/북구, Daegu/대구: 702-822

702-822

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :702-822, Daehyeon 2(i)-dong/대현2동, Buk-gu/북구, Daegu/대구
Qytet :Daehyeon 2(i)-dong/대현2동
Rajon 2 :Buk-gu/북구
Rajon 1 :Daegu/대구
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :702-822

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-27
gjerësi :35.88133
gjatësi :128.60644
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

702-822, Daehyeon 2(i)-dong/대현2동, Buk-gu/북구, Daegu/대구 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 702-822.

Të tjerët u kërkohet në
702-822, Daehyeon 2(i)-dong/대현2동, Buk-gu/북구, Daegu/대구,702-822 ©2014 kodin postar Query