Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

136-862, Jongam-dong/종암동, Seongbuk-gu/성북구, Seoul/서울: 136-862

136-862

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :136-862, Jongam-dong/종암동, Seongbuk-gu/성북구, Seoul/서울
Qytet :Jongam-dong/종암동
Rajon 2 :Seongbuk-gu/성북구
Rajon 1 :Seoul/서울
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :136-862

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-11
gjerësi :37.59521
gjatësi :127.03198
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

136-862, Jongam-dong/종암동, Seongbuk-gu/성북구, Seoul/서울 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 136-862.

Të tjerët u kërkohet në
136-862, Jongam-dong/종암동, Seongbuk-gu/성북구, Seoul/서울,136-862 ©2014 kodin postar Query