Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

597-852, Cheoncheon-myeon/천천면, Jangsu-gun/장수군, Jeollabuk-do/전북: 597-852

597-852

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :597-852, Cheoncheon-myeon/천천면, Jangsu-gun/장수군, Jeollabuk-do/전북
Qytet :Cheoncheon-myeon/천천면
Rajon 2 :Jangsu-gun/장수군
Rajon 1 :Jeollabuk-do/전북
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :597-852

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-45
gjerësi :35.72858
gjatësi :127.52147
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

597-852, Cheoncheon-myeon/천천면, Jangsu-gun/장수군, Jeollabuk-do/전북 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 597-852.

Të tjerët u kërkohet në
597-852, Cheoncheon-myeon/천천면, Jangsu-gun/장수군, Jeollabuk-do/전북,597-852 ©2014 kodin postar Query