Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

690-090, Bonggae-dong/봉개동, Jeju-si/제주시, Jeju-do/제주: 690-090

690-090

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :690-090, Bonggae-dong/봉개동, Jeju-si/제주시, Jeju-do/제주
Qytet :Bonggae-dong/봉개동
Rajon 2 :Jeju-si/제주시
Rajon 1 :Jeju-do/제주
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :690-090

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-49
gjerësi :33.45491
gjatësi :126.59859
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

690-090, Bonggae-dong/봉개동, Jeju-si/제주시, Jeju-do/제주 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 690-090.

Të tjerët u kërkohet në
690-090, Bonggae-dong/봉개동, Jeju-si/제주시, Jeju-do/제주,690-090 ©2014 kodin postar Query