Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

656-852, Dongbu-myeon/동부면, Geoje-si/거제시, Gyeongsangnam-do/경남: 656-852

656-852

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :656-852, Dongbu-myeon/동부면, Geoje-si/거제시, Gyeongsangnam-do/경남
Qytet :Dongbu-myeon/동부면
Rajon 2 :Geoje-si/거제시
Rajon 1 :Gyeongsangnam-do/경남
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :656-852

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-48
gjerësi :34.79835
gjatësi :128.62676
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

656-852, Dongbu-myeon/동부면, Geoje-si/거제시, Gyeongsangnam-do/경남 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 656-852.

Të tjerët u kërkohet në
656-852, Dongbu-myeon/동부면, Geoje-si/거제시, Gyeongsangnam-do/경남,656-852 ©2014 kodin postar Query