Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

606-815, Sinseondong 2(i)-ga/신선동2가, Yeongdo-gu/영도구, Busan/부산: 606-815

606-815

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :606-815, Sinseondong 2(i)-ga/신선동2가, Yeongdo-gu/영도구, Busan/부산
Qytet :Sinseondong 2(i)-ga/신선동2가
Rajon 2 :Yeongdo-gu/영도구
Rajon 1 :Busan/부산
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :606-815

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-26
gjerësi :35.08737
gjatësi :129.04893
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

606-815, Sinseondong 2(i)-ga/신선동2가, Yeongdo-gu/영도구, Busan/부산 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 606-815.

Të tjerët u kërkohet në
606-815, Sinseondong 2(i)-ga/신선동2가, Yeongdo-gu/영도구, Busan/부산,606-815 ©2014 kodin postar Query