Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

742-963, Sabeol-myeon/사벌면, Sangju-si/상주시, Gyeongsangbuk-do/경북: 742-963

742-963

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :742-963, Sabeol-myeon/사벌면, Sangju-si/상주시, Gyeongsangbuk-do/경북
Qytet :Sabeol-myeon/사벌면
Rajon 2 :Sangju-si/상주시
Rajon 1 :Gyeongsangbuk-do/경북
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :742-963

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-47
gjerësi :36.49441
gjatësi :128.23748
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

742-963, Sabeol-myeon/사벌면, Sangju-si/상주시, Gyeongsangbuk-do/경북 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 742-963.

Të tjerët u kërkohet në
742-963, Sabeol-myeon/사벌면, Sangju-si/상주시, Gyeongsangbuk-do/경북,742-963 ©2014 kodin postar Query