Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

730-751, Gongdan 1(il)-dong/공단1동, Gumi-si/구미시, Gyeongsangbuk-do/경북: 730-751

730-751

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :730-751, Gongdan 1(il)-dong/공단1동, Gumi-si/구미시, Gyeongsangbuk-do/경북
Qytet :Gongdan 1(il)-dong/공단1동
Rajon 2 :Gumi-si/구미시
Rajon 1 :Gyeongsangbuk-do/경북
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :730-751

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-47
gjerësi :36.11929
gjatësi :128.37221
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

730-751, Gongdan 1(il)-dong/공단1동, Gumi-si/구미시, Gyeongsangbuk-do/경북 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 730-751.

Të tjerët u kërkohet në
730-751, Gongdan 1(il)-dong/공단1동, Gumi-si/구미시, Gyeongsangbuk-do/경북,730-751 ©2014 kodin postar Query