Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

740-933, Jirye-myeon/지례면, Gimcheon-si/김천시, Gyeongsangbuk-do/경북: 740-933

740-933

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :740-933, Jirye-myeon/지례면, Gimcheon-si/김천시, Gyeongsangbuk-do/경북
Qytet :Jirye-myeon/지례면
Rajon 2 :Gimcheon-si/김천시
Rajon 1 :Gyeongsangbuk-do/경북
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :740-933

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-47
gjerësi :35.94952
gjatësi :128.07901
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

740-933, Jirye-myeon/지례면, Gimcheon-si/김천시, Gyeongsangbuk-do/경북 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 740-933.

Të tjerët u kërkohet në
740-933, Jirye-myeon/지례면, Gimcheon-si/김천시, Gyeongsangbuk-do/경북,740-933 ©2014 kodin postar Query