Korea e Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

760-852, Imdong-myeon/임동면, Andong-si/안동시, Gyeongsangbuk-do/경북: 760-852

760-852

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :760-852, Imdong-myeon/임동면, Andong-si/안동시, Gyeongsangbuk-do/경북
Qytet :Imdong-myeon/임동면
Rajon 2 :Andong-si/안동시
Rajon 1 :Gyeongsangbuk-do/경북
Vend :Korea e Jugut
Kodi Postar :760-852

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :KR-47
gjerësi :36.63134
gjatësi :128.97724
Zona Koha :Asia/Pyongyang
Koha Koordinuar Universal :UTC+9
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

760-852, Imdong-myeon/임동면, Andong-si/안동시, Gyeongsangbuk-do/경북 është e vendosur në Korea e Jugut.Kodi i saj është zip 760-852.

Të tjerët u kërkohet në
760-852, Imdong-myeon/임동면, Andong-si/안동시, Gyeongsangbuk-do/경북,760-852 ©2014 kodin postar Query